Přenocování v klubovně 2017

Letošní přenocování v klubovně nás zavedlo do noční Květné zahrady v Kroměříži, kde jsme si vyzkoušeli svou odvahu cestou za světly. Vůbec jsme se nebáli. Nebáli se ani naši pětiletí benjamínci. Na konci cesty nás čekal překrásný tajemný zvuk vycházející z dřevěného válce br. Cvrčka a kolonádní „telefon“. Zjistili jsme, jak se dorozumět na vzdálenost 244 m a přitom nekřičet. Tentokrát nás nerušilo ani 44 antických bohů.

Dalším bodem pátečního programu bylo večerní zpívání pro mladší vlčata a benjamínky a rozprava budoucí redakční rady oddílového časopisu, která zahájila svoji činnost.

Zážitků bylo mnoho a tak debata ve spacácích malinko posunula večerku.

Sobotní ráno v sedm hodin rozřízlo štěbetání táborníků a to moc pěkné štěbetání nám vydrželo až do cca 7.35 hod. Po ranní hygieně a úklidu následovala snídaně s horkým čajem a pak šup do práce. Tvořili jsme obrazce z papíru dvěma různými technikami, malovali a s tavnou pistolí jsme kouzlili překrásné vločky. Tvoření nás přímo uchvátilo a tvořili bychom snad celý den. Rodičům se ale stýskalo a již nám klepali na dveře. Tak jsme se rozloučili s klubovnou a hajdy domů.

Co jsme dělali a jak nás to bavilo? To najdete v naší fotogalerii: Přenocování v klubovně 2017