Lišky překonávají překážky a získávají zkušenosti na krajském kole Svojsíkova závodu v Uherském Hradišti

Vítězná družina Lišek z okresního kola se o minulém víkendu, od 26. do 28. května 2023, odvážně postavila výzvě a přijala pozvání k účasti na krajském kole Svojsíkova závodu v krásném prostředí Uherského Hradiště. I přes těžkou konkurenci se děvčata dokázala prosadit a vybojovat si skvělé 10. místo v dívčí kategorii.

Svým odhodláním a houževnatostí dokázaly Lišky, že jsou neohroženým soupeřem na každém kroku. Právě pod kaplí svatého Rocha nedaleko skautských kluboven Psohlavců prokázaly své schopnosti a předvedly výjimečnou týmovou spolupráci. Každá členka družiny přispěla svými individuálními dovednostmi, které se v průběhu soutěže staly základem pro dosažení úspěchu.

Tým Lišek si odnesl z krajského kola nejen nové zkušenosti, ale také silnou motivaci k dalšímu rozvoji svých schopností. Skautská příprava a závod jako je tento je příležitostí pro růst a vytvoření pevného pouta mezi členy družiny. Dívky z Lišek si získaly obdiv svých vůdců, rodičů a členů 14. oddílu sv. Františka z Assisi a to díky svému odhodlání, příkladnému chování a sportovnímu duchu.

Děvčata z družiny Lišek by chtěla vyjádřit své upřímné poděkování všem, kteří jim poskytli podporu a povzbuzení během celého závod. Bez podpory a důvěry by tato úžasná cesta nebyla možná.

Lišky jsou rozhodnuté pokračovat ve skautské přípravě a zdokonalovat své dovednosti. Jsou si vědomy, že tvrdá práce a oddanost jsou klíčem k dosažení velkých úspěchů v budoucnosti a hlavně všeobecné připravenosti.

Více fotek zde:
https://gd.dastax.cz/8eb56137059/

Reportáže naleznete:

- ČT Déčko (klikněte v pravém sloupci na datum 29.5.2023): https://decko.ceskatelevize.cz/zpravicky

- Televize Slovácko: https://itvs24.cz/uherske-hradiste/skauti-zlinskeho-kraje-pomerili-sve-sily-a-dovednosti-na-svojsikove-zavodu

- Slovácký deník: https://slovacky.denik.cz/zpravy_region/skauti-a-skautky-zlinskeho-kraje-merili-sily-v-hradistskem-parku-rochus-20230531.html